1732 215 0919
تقویت دانش فنی اعضای نظام مهندسی ساختمان


: 126

بهرام سرمست با اشاره به اهمیت ارتقاء جایگاه نظام مهندسی ساختمان در بحث نظارت بر ساخت و ساز، اظهار کرد: در این راستا نیاز است تا دانش فنی و تخصصی اعضای نظام مهندسی ساختمان بیش از گذشته تقویت گردد

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور،بهرام سرمست با اشاره به اهمیت ارتقاء جایگاه نظام مهندسی ساختمان در بحث نظارت بر ساخت و ساز، اظهار کرد: در این راستا نیاز است تا دانش فنی و تخصصی اعضای نظام مهندسی ساختمان بیش از گذشته تقویت گردد.

 

تقویت دانش فنی اعضای نظام مهندسی ساختمان

 

دانش فنی اعضای  نظام مهندسی ساختمان تقویت گردد

 

 

 

 

 

 

استاندار قم در جلسه با اعضای نظام مهندسی ساختمان استان، طی اظهاراتی با عنوان این که اعضای نظام مهندسی بازوی نظارتی دولت هستند، ادامه داد: ایفای دقیق نقش این سازمان در راستای اجرای قوانین مرتبط با ساختمان ضروری است.
وی با تاکید بر اهمیت برنامه ریزی جهت توانمندسازی مهندسین ساختمان، تصریح کرد: در بحث کمی به تعداد کافی مهندس داریم اما باید زمینه ارتقاء دانش فنی و صدور خدمات فنی و مهندسی به خارج از کشور فراهم گردد.
وی، ارتقاء سطح مهارت مهندسین را نیز مهم تلقی و عنوان کرد: شکاف بین افراد دارای تخصص و نبود تجربه ی اجرایی سبب شده است تا سیاستهای دولت در زمینه ی مهندسی ساختمان به درستی اجرا نگردد.

آدرس ارتباطی ما

دفتر مرکزی : شیراز ، بلوار بعثت ، حد فاصل چهاراره خلدبرین و میدان سنگی

کوچه 15 ، فرعی اول سمت چپ ، پلاک 64

 تلفن: 2-07136476301 

09192151732-09179252575

  دفتر تهران: میدان ونک,خیابان ملاصدرا,شیراز جنوبی,کوچه سامان,پلاک 89,واحد 4

تلفن : 02188209505

ایمیل : web@rashinsaz.com

ایزولاسیون و آب بندی با محصولات آب بندی راشین ساز ایستا

شرکت راشین ساز ایستا تولید کننده و تامین کننده محصولات آب بندی جهت ساخت،ایزولاسیون و مقاوم سازی مخازن،استخرها،سونا و جکوزی،پشت بام،سرویس های بهداشتی، آبنما،نماهای باران گیر،محوطه سازی و تمام سازه هایی که در مجاورت مستقیم با آب،رطوبت،عوامل جوی هستند استفاده میگردد و بهترین جایگزین برای مواد نفتی،قیرگونی،ایزوگام و پوشش های سنتی می باشن

شرکت راشین ساز ایستا یکی از اولین و معدود شرکت های ایرانی است که با بهره گیری از متخصصین مجرب در زمینه آب بندی و مقاوم کننده سازه ها به فعالیت می پردازد.