1732 215 0919

​كنترل كيفيت ، كليه فعاليتها و تكنيكهاي اجرايي است كه براي رسيدن به مشخصات كيفي تعيين شده صورت می­پذیرد. سازه­ها و پروژه­هاي عمراني می­بایست بر اساس طراحی انجام شده اجرا شوند تا ضمن حفظ کارایی و کیفیت خود در طول دوره عمر ، ايمني و مقاومت لازم را در مقابل بارهای وارده ، باد، زلزله و سيل را داشته باشند تا ایمنی و آسایش لازم را برای استفاده­کنندگان تامین نماید .

بطور كلي يكي از مهمترين اهداف كنترل كيفيت در ساخت­و­ساز را مي­توان جلوگيري از هدر رفتن سرمايه­ها و منابع دانست كه اين امر، فقط با يافتن پارامترهاي مورد نياز طراحي سازه و مقايسه و تطبيق ويژگيهاي مصالح با استاندارد و مشخصات فني لازم براي آنها، ميسور و محقق مي­گردد.
شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک بزرگترین شرکت کنترل کیفی فعالیت های عمرانی زیر بنایی در سطح کشور است و ضمن اینکه در پروژه­های زیرساخت و مسکن و حمل و نقل به عنوان عامل کنترل کیفی حضور دارد ، در دیگر پروژه­های عمرانی هم فعال بوده و ماموریت مهم کنترل کیفیت مصالح مصرفی ، نحوه اجراء و ارزیابی سازه­های ساخته شده را با انجام آزمایشات مختلف مخرب و غیر مخرب به انجام می­رساند.

از این رو نیل به اهداف و مأموریتهای حساس شرکت، برنامه­ای مستقل و راه و روشی روشن و متقن می­طلبد که ضمن اینکه شرکت در راستای سیاستها و برنامه­های توسعه­ای کشور گام برمی­دارد، بتواند نقش فعال و تأثیر­گذار بر ارتقاء سطح کیفی پروژه­های عمرانی ایفا نماید.

آدرس ارتباطی ما

دفتر مرکزی : شیراز ، بلوار بعثت ، حد فاصل چهاراره خلدبرین و میدان سنگی

کوچه 15 ، فرعی اول سمت چپ ، پلاک 64

 تلفن: 2-07136476301 

09198201477-09179252575

  دفتر تهران: میدان ونک,خیابان ملاصدرا,شیراز جنوبی,کوچه سامان,پلاک 89,واحد 4

تلفن : 02188209505

ایمیل : web@rashinsaz.com

اینستاگرام: rashinsazista_shiraz

ایزولاسیون و آب بندی با محصولات آب بندی راشین ساز ایستا

شرکت راشین ساز ایستا تولید کننده و تامین کننده محصولات آب بندی جهت ساخت،ایزولاسیون و مقاوم سازی مخازن،استخرها،سونا و جکوزی،پشت بام،سرویس های بهداشتی، آبنما،نماهای باران گیر،محوطه سازی و تمام سازه هایی که در مجاورت مستقیم با آب،رطوبت،عوامل جوی هستند استفاده میگردد و بهترین جایگزین برای مواد نفتی،قیرگونی،ایزوگام و پوشش های سنتی می باشد.

شرکت راشین ساز ایستا یکی از اولین و معدود شرکت های ایرانی است که با بهره گیری از متخصصین مجرب در زمینه آب بندی و مقاوم کننده سازه ها به فعالیت می پردازد.